Burçların Bilinmeyen Özellikleri

Burçlar denilince akıllara, alışagelmiş özellikler gelir. Oysaki her burcun bilinmeyen pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu bilinmeyen özellikleri burcunu taşıyan insanlar içten ya da dışsal olarak bilmeden belirtmektedir. Gelin hep beraber burçların bilinmeye özelliklerine bakalım;

Burçların Bilinmeyen Özellikleri
Haber albümü için resme tıklayın

İşte Burçların Bilinmeyen Özellikleri!

Koç Burcu; Koç, ateş burç gruplarının içerisindedir. Herkes tarafından ciddi ve öfkeli olarak bilinmektedir. Ancak Koç burçları ciddi ve öfkeli yüzlerini her zaman hakeden kişilere göstermektedir. Sevdiklerinin yanında kedi misali bulunan koş burçlarının bilinmeyen özelliklerinden birisi ise uysal olmalarıdır. Koç burçlarının diğer bilinmeyen özelliği ise bağlılığıdır. Koçlar ne kadar umursamaz davranışlar sergilese de sevdiklerine oldukça bağlılardır. Onlar için yapmayacağı şey yoktur!

Boğa Burcu; Boğa, toprak burç gruplarının içerisindedir. Herkes tarafından sevilen, güvenilir ve arkadaş canlısı olarak bilinen boğa burçları sinirlendiklerinde ya da mutsuz olduklarında yalnız kalmak isterler. Bu ise herkes tarafından bilinmez. Eğer sinirli bir boğa ile karşılaştıysan hemen oradan uzaklaşman gerekir. Çünkü Boğa burçları üzüldüklerinde ve sinirlendiklerinde çok kalp kırabilmektedir. Boğaların bir diğer bilinmeyen özelliği ise hayalperest olduklarıdır. Boğalar herkes tarafından gerçekçi burç olarak bilinsene onlar çok hayalperesttir.

İkizler Burcu; İkizler, hava burç gruplarının içerisindedir. Dengesiz ve kararsız özellikleri herkes tarafından bilinmektedir. Bu dengesizlik çoğu zaman ortamı yumuşatmak ya da ortama ayak uydurmak için kurdukları bir düzendir. Herkes tarafından umursamaz ve insanların düşüncesini önemsemediğini düşünen ikizler aslında çok hassaslardır. İnsanları anlamaya çalışmak isterler bu süreçte ise bazen kırıcı olabilirler. İkizlerin bilinmeyen bir diğer özelliği ise aşırı duygusal olmalarıdır. Bir balık olmasalarda ikizler burcuda oldukça duygusallardır.

Yengeç Burcu; Yengeç, su burç gruplarının içerisindedir. Yengeçlerim en bilindik özellikleri kalabalık alanlardan uzak olmaları ve yabancı insanlara olan tavırlarıdır. Ancak gizli özelliklerinden birisi ise yengeçler tanıdıkları ve değer verdikleri insanlarla arasında büyük bağ kurarlar. Bu bağın kopmaması için elinden gelenleri yapmaktadır. Yengeçlerin bir diğer bilinmeyen özelliği ise şüpheci olmalarıdır. Her konuya şüpheci tavırlar sergilerler aynı zamanda ikna kabiliyetleri oldukça yüksektir.

Aslan Burcu; Aslan, ateş burç gruplarının içerisindedir. Dobra ve hırs gibi temel özellikleriyle bilinen Aslan burcu içten, içe tembellerdir. Tembellik özelliklerini kimseye yansıtmazlar. Onları çalışkan yapmaya iten hırslarıdır. Dünyayı yönetebilme hırsı ve isteği bulunan Aslan burçlarının bilinmedik özelliklerinden birisi ise eğlenceyi sevmeleridir. Ciddi tavırlar sergileyen Aslan burçları aslında eğlence tutkunlarındandır. Her ne kadar kaba özelliklerine sahip olasalar da arkadaş canlısıdır. Sevdikleri için her şeyi yapabilme kabiliyetine sahiplerdir.

Başak Burcu; Başak, toprak burç gruplarının içerisindedir. Titizliği ile bilinen Başaklar bazı dönemler çok dağınık olabilmektedir. Mantıkları her zaman birinci devrede olan Başak burçlarının gizli özelliklerinden biri ise aşktan korkma duygularıdır. Hiç bilinmeyen özellikleri ise tanıdığı ya da tanımadığı insanlara karşı kahraman tavırlar sergilemeleridir. Kahraman olamayı severler. Özgüvenli tavırlarıyla insanları hayran bırakan Başak burçlarının bir diğer bilinmeyen özelliği ise kalabalık içerisinde utangaç olmalarıdır.

Terazi Burcu; Terazi, hava burç gruplarının içerisindedir. Zekası ve adaletli tavırlarıyla bilinen Terazi burçları sevmeyi ve sevilmeyi çok isterler. Birini sevdiğinde, karşılığında sevgi isterler. Sevgiye önem verirler. Terazi burçlarının bilinmeyen bir diğer özelliği ise çok konuşmayı sevmemeleridir. Az konuşup öz konuşanlardandır. Gevezelikleri hiç hoşlanmazlar. Herkes tarafından sevilen Terazi burçları içten, içe kendilerini sevmez ve acırlar.

Akrep Burcu; Akrep, su burç gruplarının içerisindedir. Özgüvenli ve arkadaş canlısı olan Akrep burçlarının bilinmeyen özellikleri ise saldırgan tavırlarıdır. Sinirlendiklerinde ya da istemedikleri bir durumla karşı karşıya kalan Akrep burçları karşısındakinin kalplerini kırarlar. Fakat aşık oldukları zaman her şeye katlanırlar. Aşık olduğu kişi için her şeyi yaparlar.

Yay Burcu; Yay, ateş burç gruplarının içerisindedir. Pozitif enerjisiyle bilinen yay burçları çok iyi niyetlilerdir. Herkese karşı tavırları aynı olan Yay burçlarının bilinmeyen özelliklerinden birisi ise kurallara önem vermeleridir. Kurallar onlar için oldukça önemlidir. Kuralları çiğneyen insanlara tahammülleri yoktur. Yay burçları tuttukları sözleri unutabilmektedir.

Oğlak Burcu; Oğlak, toprak burç gruplarının içerisindedir. İş dünyasının katı burçlarından olan oğlak ciddi tavırlarıyla bilinir. Oğlak burcu sevdiklerine değer verirler ama bunu onlara belli etmezler. Oğlak burcunun bilinmeyen özelliklerinden birisi ise “bağışlamaz” özellikleridir. Sevdiği ya da sevmediği kişi tarafından bir hataya uğrarsa asla affetmez ve hayatından siler.

Kova Burcu; Kova, hava burç gruplarının içerisindedir. İletişimi güçlü olan kova burçları ilgi manyaklarıdır. Girdikleri her ortamda ilgi görmek isterler. Sevdiklerine değer verirler. Kova burcunun bilinmeyen bir diğer özelliği ise alıngan olmasıdır. Çok alıngan olsalar da bunu belli etmezler.

Balık Burcu; Balık, su burç gruplarının içerisindedir. Duygusal özellikleriyle ön plana çıkan balıklar çok utangaçlardır. İçten içe karamsar olan balıklar insanlara karşı sempati duyarlar. Balık burçlarının bilinmeyen özelliklerinden birisi ise kısıtlanmaktan nefret ederler. Özgürlüklerine düşkün olan Balık burçları, sevdiklerine karşı çok fedakârlık yaparlar. Ancak sevdikler tarafından sürekli yara alırlar.

# yaşam

04 Nis 2022 - 14:11 - Yaşam

Mahreç  Muhammetfatih Yaylaoğlu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ekseriyet Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ekseriyet hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Ekseriyet editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Ekseriyet değil haberi geçen ajanstır.